Vlora 2500 vjeēare

Vlora merr “ēertifikaten e lindjes”

Lexo...

 

 

Emblema

e bashkise Vlore bazohet ne tre elemente

Lexo...

 

 

Historia

historia e Lavdishme e Vlores
Lexo...

 
Image
 
Njoftim

Bashkia Vlore, ne zbatim te V.K.M-se 369, date 18.05.2016 “Per miratimin e
rregullores “Pėr kushtet dhe kriteret e ushtrimit tė veprimtarisė sė stacionit
tė plazhit”, Urdherit te Brendshem Nr. 152, date 27.05.2016 ”Per dhenien te
hapesirave publike per veprimtarine e stacioneve te plazhit”, Njoftimit Nr.4368 prot.,
date 01.06.2016 te Bashkise Vlore, drejtuar subjekteve kerkues, ju bejme me dije
se te gjitha subjektet qe nuk kane paraqitur dokumentacionin ligjor, te paraqiten
deri ne daten 01 Korrik 2016, prane Njesive Administrative/Drejtorise se
Pronave Publike ose Drejtorise se Menaxhimit Financiar, sipas rastit ku do te
ushtrohet veprimtaria e stacionit te plazhit.
Mbas ketij afati do te kete penalitete sipas Legjislacionit Shqiptar Tatimor, bllokim te aktivitetit dhe sekuestrim te pajisjeve per lirimin e hapesirave publike.
Ju faleminderit per mirekuptimin dhe bashkepunimin!

 
24.06.2016 - Shpallje vend i lire pune " Specialist Personeli"

Nė zbatim tė nenit 22 dhe tė nenit  25, tė ligjit 152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”,

i ndryshuar, si dhe tė Kreut II, IV dhe VI tė VKM nr Nr. 243, datė 18.3.2015,

Drejtoria e Burimeve Njerėzore e Bashkisė Vlorė shpall procedurat  e  pranimit

nė shėrbimin civil pėr  pozicionin:

  

Specialist Personeli nė  Drejtorinė e Burimeve Njerėzore, kategoria IV-b

Lexoni tė plotė"NJOFTIM" 

Drejtoria e Burimeve Njerėzore

Bashkia Vlorė

 
Konsultim Publik pėr privatizimin e shoqėrisė “Flamurtari F.C.”

Bazuar ne Vendimin nr. 39, date 31.07.2014 "Per disa Ndryshime ne Administrimin e Shoqerise Flamurtari Football Club sha", Bashkia Vlore ka nisur procedurat pėr privatizimin e shoqėrisė “Flamurtari F.C.”
e cila ka si aktivitet pjesėmarrjen dhe organizimin e aktiviteteve futbollistike e
sportive. Pėr kėtė qellim nė kuadėr tė organizimit tė konsultimeve publike,
tė gjithė tė interesuarit janė tė lutur tė bėjnė sugjerime apo tė japin mendime
nė lidhje me kėtė nismė dhe veēanėrisht me kuotat qė Bashkia duhet tė
shesė nė kėtė shoqėri. Pėr sa me sipėr jeni te lutur tė shkruani nė adresėn
Kjo adresė e-mail-i ėshtė e mbrojtur nga spam bots, duhet tė aktivizoni Java skriptet pėr tė parė atė Ēdo sugjerim apo mendim juaji do tė jete i vlefshėm
dhe objekt i diskutimit tė pėrbashkėt pėr kėtė qėllim.

Ju faleminderit.

 
16.06.2016 - Shpallje vendi i lirė pune - “Specialist “JURIST”

 

Nė zbatim tė nenit 22 dhe tė nenit  25, tė ligjit 152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”,

i ndryshuar, si dhe tė Kreut II, IV dhe VI tė VKM nr Nr. 243, datė 18.3.2015,

Drejtoria e Burimeve Njerėzore e Bashkisė Vlorė shpall procedurat  e  pranimit

nė shėrbimin civil pėr  pozicionin:

 Specialist  Jurist nė  Drejtorinė  Juridike kategoria IV-a

Me teper...
 
Njoftim pėr Hapėsirat Publike nė Stacionet e Plazhit

Bashkia Vlorė njofton se bazuar nė VKM nr. 369 date 18.05.2016 pėr Miratimin e
rregullores “Pėr kushtet dhe kriteret e ushtrimit tė veprimtarisė sė stacionit tė
plazhit” ka miratuar programin e punės "Per miratimin e rregullores"
per kushtet dhe kriteret e ushtrimitte veprimtarise se stacionit te plazhit"".

Me teper...
 
27.04.2016 SHPALLJE FITUESI “SPECIALIST ARKITEKT”

27.04.2016 SHPALLJE FITUESI “SPECIALIST ARKITEKT”

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” I ndryshuar, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin “Specialist Arkitekt” nė Drejtorinė e Planifikimit dhe Kontrollit tė Zhvillimit tė Bashkisė Vlorė

Me teper...
 
19.04.2016 – Njoftim pėr verifikimin paraprak – Specialist Arkitekt

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” i ndryshuar

 


Me teper...
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>

Rezultatet 1 - 16 nga 462

 

 

DVD 2004

Guida turistike e Vlores 2004. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

 

 

DVD 2005

Guida turistike e Vlores 2005. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho ...

 

 

DVD 2006

Guida turistike e Vlores 2006. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

Te reja/Flash

Njoftim

Bashkia Vlore, ne zbatim te V.K.M-se 369, date 18.05.2016 “Per miratimin e
rregullores “Pėr kushtet dhe kriteret e ushtrimit tė veprimtarisė sė stacionit
tė plazhit”, Urdherit te Brendshem Nr. 152, date 27.05.2016 ”Per dhenien te
hapesirave publike per veprimtarine e stacioneve te plazhit”, Njoftimit Nr.4368 prot.,
date 01.06.2016 te Bashkise Vlore, drejtuar subjekteve kerkues, ju bejme me dije
se te gjitha subjektet qe nuk kane paraqitur dokumentacionin ligjor, te paraqiten
deri ne daten 01 Korrik 2016, prane Njesive Administrative/Drejtorise se
Pronave Publike ose Drejtorise se Menaxhimit Financiar, sipas rastit ku do te
ushtrohet veprimtaria e stacionit te plazhit.
Mbas ketij afati do te kete penalitete sipas Legjislacionit Shqiptar Tatimor, bllokim te aktivitetit dhe sekuestrim te pajisjeve per lirimin e hapesirave publike.
Ju faleminderit per mirekuptimin dhe bashkepunimin!

 

Buxheti

FTESE PER NE VLORE

Test

Moti ne Vlore


Kontaktoni me neWebmaili i Bashkise

Emri
Fjalėkalimi

Krenaria e qytetit


bashkiavlore.org